Dynamics NAV Developer (Praha, Brno, Ostrava)

Region:
Praha hl.m.
Úvazek:
plný
Plat:
dohodou
Sdílejte pozici

Vaše budoucí role

Pro společnost Allium hledáme specialisty na programování ERP a CRM systémů na platformě Microsoft Dynamics Navision do pobočky Ostravě, Brně nebo Praze. Začínajícím developerům bude Allium v začátcích sekundovat, protřelé programátory nechá, ať se ukážou.

Co budete dělat?

Při práci pro Allium, certifikovaného partnera Microsoft, budete analyzovat, navrhovat a realizovat řešení určená k vývoji MS produktů. Vývojovými nástroji pro vás budou hlavně Dynamics NAV, .NET, ASPX, JavaScript, PowerShell. Můžete pracovat jak s klasickými .NET nástroji, tak s posledními technologiemi pro cloudové služby. Podle požadavků klientů budete vytvářet nové funkcionality a upravovat stávající firemní systémy. Denně se budete setkávat s jednou z  platforem Microsoft Dynamics NAV, CRM, AX, Azure, SharePoint, SQL, Dynamics 365 nebo Office 365.

Máte téměř vyhráno, pokud

●    jste absolvent VŠ nebo SŠ v oboru IT

●    se vyznáte v Microsoft produktech a webových aplikacích

●    máte zkušenosti s ERP systémy (to není podmínka, ale výhoda)

●    se cítíte být analytikem s tvůrčím myšlením

●    dokážete s kolegy a klienty komunikovat v angličtině (když budete chtít, procvičíte

i němčinu)

●    jste týmový hráč s chutí do práce

●    vám nechybí nadšení a chuť se učit nové věci

Proč by vás pozice developera měla zajímat?

Allium nabízí práci na plný úvazek s flexibilní pracovní dobou s případnou možností pracovat z domu. Těšit se můžete na spolupráci s menším projektovým týmem v neformálním prostředí a přátelské atmosféře. Budete mít šanci udělat si Microsoft certifikaci, zúčastnit se různých školení a přispějeme vám na jazykové kurzy. Nesedí v open space, takže na práci budete mít opravdu klid. Allium pořádá pravidelné firemní akce, výjezdy a teambuildingy. A pokud budete mít nápad na změnu nebo vylepšení, rádi si Vás poslechnou. Se všemi se jedná fér.

Reakce na pozici